Tam Balkon Sistemleri

Tam balkon sistemleri genellikle evlerde kullanılan cam balkonlardan farklıdır. Tam balkon sistemleri olarak adlandırılan bu mekanizmada camlar uzaktan kumanda ile kolayca açılıp kapanabilmektedir. Herhangi bir insan eli müdahalesi gerektirmeden uzaktan tek tuşla açılıp kapanabilme özelliği gösterir.

Tam balkon sistemleri genellikle kafeler restoranlar gibi sosyal tesis alanlarında tercih edilmektedir. Armanda Home bugüne kadar İstanbul içerisinde pek çok kafe ve restorana tam balkon sistemleri yapmıştır. Sorunsuz bir çalışma sistemine sahip mekanizmalar ticari işletmeler açısından son derece kullanışlıdır. Aynı zamanda şık bir görünüm sağlayarak kafe tasarımının da bir parçası olabilir.

Tam Balkon Kolay Temizlenir Mi?

Tam balkonlar genellikle tek parçadan oluşur. Kolayca temizlenebilme özelliği gösterir. Su ve temizleme fırçası sayesinde gün içerisinde birkaç defa kolayca temizlenebilir. Özellikle açık ve trafiğin yoğun olduğu işletmelerde sık sık kirlenen camlar pratik bir şekilde temizlenir. Otomatik açılıp kapanma özelliği sayesinde gün içerisinde yoğun saatlerde camlar kolayca açılıp kirden muhafaza edilebilir.

Tam Balkon Sistemleri Fiyatlandırma

Tam balkon sisteminde fiyatlandırma camın metrekaresine göre belirlenmektedir. Yüzey ne kadar büyük olursa fiyat da doğru orantılı olarak artmaktadır. Ancak en doğru ve net bilgi için https://www.armandahome.com/ adresinden firma ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Firma yetkilileri fiyat konusunda gerekli bilgiyi sizlere iletecektir.

Tam Balkon Evlere Yapılır Mı

Tam balkonu genellikle ticari işletmeler tercih etmektedir. Ancak bu genel durum tam balkon sistemlerinin evlere yapılamayacağı anlamına gelmemektedir. Dileyen ev sahipleri evlerinin bir köşesine yahut balkon kenarlarının cam bölümlerine tam balkon sistemlerini uygulatabilir. Camların otomatik şekilde uzaktan kumanda ile açılması istenen her köşeye bu sistemler uygulanabilir.

Ancak tam balkon sistemlerinin arzu edilen bölgeye uygun olup olmadığını Armanda Home saha ekibi gelerek tespit edebilir.

Nasıl Ulaşabilirim?

Armanda Home’un referans çalışmalarını görmek ve detaylı bilgi almak için https://www.armandahome.com/ adresinden iletişime geçebilirsiniz. İletişim bölümünde bulunan formu doldurarak randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz de sitede yer alan telefon numarasından firma ile irtibata geçebilirsiniz. En sağlıklı cam sistemleri için Armanda Home ile görüşmeyi unutmayın.