Klozet ve Lavabo

Günümüzde daha estetik ve daha fonksiyonel özelliklere sahip oldukları için teknolojik klozetler ve lavabolar daha çok tercih edilmektedir. Teknolojik açıdan tasarlamış olan klozet ve lavabolar, çeşitlilik ve model bakımından da kullanıcıya seçme imkânı sağlamaktadır.

Klozet ve lavabo üretimi yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Armanda Home firması, sizler için en kaliteli ve en iyi ürünleri üretmeye ve satışa sunmaya son sürat devam etmektedir.

Klozet ve Lavabo Montajı

Klozet ve lavabo montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar aşağıdaki gibidir:

  • Klozet ve lavabo montajında klozetlerin ve lavaboların üst kısmında yer alan aydınlatma sistemi için montaj öncesinde elektrik tesisatı çekilmelidir.
  • Klozet ve lavabo montajlarında temiz su bağlantılarının yapılmasının hemen ardından sızdırmazlık testlerinin yapılması da oldukça önemlidir.
  • Klozet ve lavabonun yerleştirileceği zeminin düz olması gereklidir. Aksi takdirde, klozet ve lavabo tam oturmayacağı için bağlantılar da sağlıklı bir şekilde yapılmayacaktır.
  • Klozet ve lavabo için hem sıcak hem de soğuk su tesisatı çekilmelidir. Tesisat çekilecek olan deliğin hatların genişliğine göre genişletilmesi gereklidir.
  • Klozet ve lavaboların standartlara uygun olarak monte edilmesi ve sabitlenmesi gereklidir.
  • Gider bağlantısı yapılmadan önce sifonun doğru bir şekilde takılması oldukça önemlidir.
  • Klozet ve lavabo montajı sırasında su vanaları kapatılmalıdır.
  • Klozet ve lavabonun sabitlenmesi için gerekli yerlere vida yeri açılmalıdır.
  • Klozet ve lavabonun konumlandığı yer ve alan oldukça önemlidir.

Klozet ve lavabo montajında bu püf noktalara dikkat edilmezse sıkıntılar ve problemler yaşanabilir.

Hepsi ve daha fazlası için bizi takipte kalın.

Klozet ve Lavabo Fiyatları

Klozet ve lavabo fiyatları, modellere göre değişkenlik göstermektedir. Ekstra olarak, işçilik eylemleri de fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Bu sebeplerden ötürü klozet ve lavabo fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Klozet ve lavabo fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Armanda Home firması ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.