Çelik Kapı

Çelik kapı, sac ve çelik lamalar ile desteklenerek güçlendirilmiş olan, dışarıdan zorlama ile açılması imkânsız sağlam kapılardır. Her çelik kapı, yapısı ve özelliği gereği çelik kapı değildir. Bir çelik kapının sağlamlığını ve işlevini belirleyen çeşitli faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler arasında doğru imalat, doğru ölçü ve doğru montaj işlemleri bulunmaktadır.

Çelik kapı üretimi ve satışı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Armanda Home firması, sizler için en sağlam ve en kaliteli çelik kapıları üretmeye ve satmaya devam etmektedir.

Çelik Kapı Çeşitleri

Çelik kapılar, modellerine ve işlevselliklerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitler aşağıdaki gibidir:

  • Ekonomik Çelik Kapılar: Ekonomik çelik kapılar, kapı kanadı etrafı 11 cm olan ve saclı alandan oluşan ürünlerdir. Ekonomik çelik kapılar, ince yapısı sebebiyle yeterli kapı güvenliğini sağlayamayabilir. Pek çok evde ekonomik çelik kapılar kullanılmaktadır.
  • Ekstra Seri Çelik Kapılar: Ekstra seri çelik kapılar, 7.5 cm kalınlığında kanat yapısına sahiptir. Ekstra seri çelik kapılar, beyaz, siyah, kahve rengi gibi çeşitli renklerde üretilebilmektedir.
  • Lüks Seri Çelik Kapılar: Lüks seri çelik kapıların kapı kanatlarının ve kasasının tamamı ahşap ya da MDF üzeri kaplamalı malzemelerden oluşmaktadır. Kanat kalınlığı yaklaşık olarak 8.5 cm olan lüks seri çelik kapılar, genel olarak paslanmaz krom çerçeveye sahiptir.
  • Hazır Çelik Kapılar: Hazır çelik kapılar, ince sacdan üretilen ürünlerdir.
  • Özel İmalat Çelik Kapılar: Özel imalat çelik kapılar, kalın sacdan üretilen ürünlerdir. Bu kapılar, genel olarak stabil çalışan güvenlik kapılarıdır.

Hepsi ve daha fazlası için Armanda Home firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları, modellere göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, ekonomik çelik kapıların fiyatları ile ekstra seri çelik kapıların fiyatları aynı değildir. Bu sebepten ötürü, çelik kapı fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Çelik kapı fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Armanda Home firması ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.