Armanda Home Kurumsal

HAKKIMIZDA

''Hayalden gerçeğe dönüşen hikayelerin kahramanı o hayali kuranlardır.''

Armanda Home ailesi olarak toptan üretim ile başlayan girişimcilik serüveninde e-ticaret ile yeni bir sayfa açtık. Teknolojinin ışığında araladığımız e-ticaret sayfasına yeni başarılara imza atmak için kolları sıvadık. Ürettiğimiz her üründe kalite ve konforu hissettiren, modern tasarım ve uygun bütçe ayrıcalıklarını rehber edinen markamız ile sektörde geleceğin en değerli markası olmak için hedefe odaklandık. Alanında uzman kişilerden oluşan kadromuzla tüm müşterilerimize çözümcü bakış açısı ve profesyonel alışveriş deneyimi sunan markamızla tamamladığımız her projede ve iş birliğinde ‘’Armanda Home’’ imzasını büyük bir gururla atacağız.

Geleceğe dair hedefleri, teknolojiyi yakından takip eden yapısı ve insana değer veren anlayışla çözümler üreten ‘’Armanda Home’’ hikayesinin tecrübe ve başarı dolu geçmişine sizde imzanızı atın.

VİZYONUMUZ

 • Modern tasarımlarıyla yeni yüzyılın modasını yansıtan Armanda Home markası ile sektörde uluslararası platformlarda tanınmak.
 • Dünya ve Avrupa standartlarına uygun, çevre dostu üretim tesisleri ve yenilikleri takip ederek sektörde ilham veren markalardan biri haline gelmek.
 • Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere hizmet verdiğimiz her müşterimize en profesyonel desteği sunmak.
 • Tüm müşterilerimizin her yönden güvenebileceği profesyonel kadroyla çalışmalarını sürdürmek.

MİSYONUMUZ

 • Toplumun her kesimine hitap eden hizmet anlayışına sahip olmak.
 • Hizmet verdiğimiz sektörde istihdam oranını yükselterek yer aldığımız ülke ekonomisine katkı sağlamak.
 • Personelimizin düzenlenecek periyodik eğitimlerle yetkinlik seviyeleri daha ileri taşımak.
 • İnsanlara modern yaşam araçlarını gelişen teknolojiyle sunmak.
 • Müşterilerimize her zaman kaliteli ve memnun edici hizmetler sunmak.

DEĞERLERİMİZ

 • Güvenilir çalışma ve hizmet alanı
 • Yeniliklere açıklık
 • Gelişen teknolojiye odaklı Müşteri ve çalışan haklarına saygılı
 • Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı
 • Kaliteli ürün üretimi ve müşteri memnuniyeti
 • Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir tedarik hizmeti sunumu

HİKAYEMİZ

'' Hayallerimize inanarak hedeflerimize odaklanıp başladığımız bir hikayemiz var.''

Büyüyen, gelişen ve hizmet verdiği toplumun her kesimine uygun yaşam kalitesi sunan Armanda Home ürettiği tüm ürünlerde kalite ve modern dizayn anlayışını farklı ülkelerde yaşatmak için ilk adımımızı attık. Almanya - Baden Württemberg / Fransa Elsass ve İsviçre bölgesinde faaliyetlerimize başladık. Toprağa düşen filiz misali imza attığımız başarılarla büyüyecek ve ülkemizi dünyanın farklı ülkelerinde temsil edecek uluslararası bir kuruluş haline gelmeyi hedeflemekteyiz. Balkon - kış bahçesi ile tasarımın, mutfak, banyo, zemin ve kapı gereçleri ile temel donanımları bünyesinde buluşturan markamız sektörde geleceğe ışık tutan çalışmalarıyla katkı sağlamaya devam edecektir.

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek için alın teri ve tecrübeyle çıktığımız bu özel yolculuğun anlamlı hikayesinde hayata geçirdiği hizmetlerle adından söz ettiren Armanda Home ailemizle hep birlikte daha parlak günlere...

Montaj

'' Armanda Home ailesi olarak hizmet verdiğimiz her iş ortağımıza en kaliteli hizmeti profesyonelce sunuyor, montaj ayrıcalığıyla avantajlı bir iş birliğine imza atıyoruz.''

Hizmet verdiğimiz sektörde 100'den fazla ülkede on binlerce firma arasında farkını sağladığı kolaylıklarla hissettiren yeni değerin adı '' Armanda Home'' var. Bizden aldığınız hizmet size en kaliteli haliyle sunmak için br ilk gerçekleştiryor, sağladığımız montaj hizmetyle ekstra hizmet bedel ödemeden en iyi hizmet almanız konusunda destek oluyoruz.

Armanda Home markasının sunduğu ayrıcalıklı ve avantaj dolu alışverş tecrübesini kolaylıklarla tamamlamak için sizlerde sipariş verebilir, en kısa sürede en iyi hizmete uygun bedellerle sahip olabilirsiniz.